Pomoc w przypadku filtrów

     Usunięcie strony internetowej z indeksu Google (ban) zdarza się względnie rzadko, ale mimo to coraz częściej zgłaszają się do nas firmy, których strony zostały ukarane przez Google tzw. filtrem, czyli została obniżona pozycja strony w wynikach wyszukiwania. 

 

 

Diagnostyka

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie z jakiego typu karą mamy do czynienia. Kara ręczna to jasna sytuacja, w której przyczynę problemu mamy opisaną w Narzędziach dla Webmasterów (GWT). Może ona dotyczyć podstrony, kategorii lub całego serwisu i być nałożona za nienaturalne linki wychodzące, przychodzące czy nieodpowiednie treści. Nie zawsze w jednak w GWT znajdziemy informację o nałożeniu kary. Jeśli jej nie ma, a zaobserwowaliśmy spadek pozycji i ruchu organicznego prawdopodobnie filtr ma charakter algorytmiczny. Za pomocą różnorodnych narzędzi oraz porównując daty zmian w serwisie ze znanymi datami zmian algorytmów Google analizujemy przyczyny nałożenia kary.

Pożegnaj pandę

Jeśli stwierdzimy, że kara nałożona na witrynę wynikała z działania algorytmu Panda opracujemy zestaw zaleceń mających na celu poprawę zawartości witryny, m.in. zadbanie o unikalność treści w sieci, usunięcie duplikatów treści w ramach witryny oraz podstron o niskiej jakości.

Pozbądź się Pingwina

Algorytm znany jako Pingwin karze witryny o nienaturalnym profilu linkowania. W przypadku stwierdzenia tego typu kary analizujemy linki prowadzące do witryny i podejmujemy szereg działań w celu usunięcia lub zrzeczenia się linków (za pomocą narzędzia Disavow Tool), które jej szkodzą.

Inne przyczyny

Za karę nałożoną na witrynę mogą także odpowiadać inne algorytmy taki jak Top heavy (zbyt duża ilość reklam above the fold), EMD (słowa kluczowe w nazwie domeny), a także nadmierna optymalizacja witryny. W każdym przypadku podejmujemy działania adekwatne do wykrytej przyczyny.

Potrzebujesz pomocy w przypadku filtrów bądź w usunięciu innej przyczyny obniżającej wartość Twojej strony? Przyjdź do nas, pomożemy!


Borykasz się z karą nałożoną przez Google? Nie wiesz, jak pozbyć się filtru nałożonego przez przeglądarkę? Oferujemy pomoc w przypadku filtrów!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPEN


2.10/00080/2017

RIS
OPEN

PIFS

P T

Oferta: firma numer 1 w pozycjonowaniu, firma pozycjonująca strony internetowe, firma pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe w lodzi, firmy pozycjonujące strony internetowe w polsce, firmy pozycjonujące strony internetowe warszawa, firmy pozycjonujące strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w lodzi, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w polsce, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony internatowe, lista firm pozycjonujących strony internetowe, lodz firma pozycjonująca strony www, najlepsza firma pozycjonerska w polsce, najlepsza firma pozycjonujaca strony internetowe w lodzi, najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w polsce, najlepsza firma pozycjonująca w łodzi, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe w polsce, numer 1 w pozycjonowaniu, pomoc w przypadku filtrow, pozycjonowanie, pozycjonowanie lodz, pozycjonowanie seo lodz, pozycjonowanie serwisów www, pozycjonowanie serwisów www lodz, pozycjonowanie sklepu internetowego, pozycjonowanie sklepu internetowego lodz, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron cena lodz, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron lodz

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.