Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepu internetowego to zapewnienie Państwa  witrynie  wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu do wyszukiwarki określonych słów kluczowych.

 

Dlaczego Google ? powód jest prosty, to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie.

 

Ranking wyszukiwarek internetowych

1. Google.pl 96,5%

 

Pozycjonowanie sklepu internetowego to jedyna skuteczna reklama e-sklepu. Bądź numerem 1 w przeglądarce Google i zamień ilość odwiedzin strony na wyższą sprzedaż!

 

 

Handel internetowy z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Ludziom nie chce się czekać w kolejkach, przebierać w przymierzalniach czy chodzić godzinami po sklepach. Dodatkowo e-sklepy przyciągają klientów niższymi cenami i możliwością porównania produktów.

Przedsiębiorcy dostrzegli modę na zakupy on-line i postanowili na niej zarobić. Z tej racji liczba sklepów internetowych rośnie, a zaistnienie w wirtualnej przestrzeni staje coraz trudniejsze. Jest jednak bardzo skuteczny sposób na dotarcie do świadomości potencjalnych konsumentów - pozycjonowanie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego różni się od pozycjonowania strony firmowej. Wynika to z topografii witryny. E-sklepy mają znacznie więcej podstron i przekierowań. Celem usługi, w tym przypadku, jest zamiana ilości odwiedzin strony na wyższą sprzedaż.

AUDYT SEO

Zanim zabierzemy się stricte za pozycjonowanie sklepu internetowego, musimy dokładnie zbadać stronę. Oprócz standardowego audytu SEO, analizujemy linki wewnętrzne, karty produktów pod kątem technicznym, opisy produktów i kategorii. Następnie nanosimy poprawki i zmiany, czyli optymalizujemy witrynę.

"LONG TAIL"

W przypadku pozycjonowania sklepu internetowego bardzo ważną rolę odgrywają frazy, które układają się w tzw. long tail (długi ogon). Tworzą one podstawę do wyboru podstrony przez wyszukiwarkę Google i klienta. Zawierają w sobie opis podstrony, czyli informacje dotyczące określonego produktu. Dzięki long tail osoba wchodzi na stronę, ponieważ chce zobaczyć konkretny artykuł - znajduje to czego szuka. W ten sposób, pomimo zmniejszonego ruchu na podstronie, zwiększa się sprzedaż.

BUDOWA POPULARNOŚCI

Popularność witryny zwiększa ilość linków prowadzących do strony. Ale nie mogą być to przypadkowe linki, pochodzące ze stron o niskiej wartości. Najlepiej, żeby znajdowały się w katalogach branżowych, na forach branżowych, profilach społecznościowych, czy blogach firmowych. Trzeba również zadbać o to, by wyglądały naturalnie. Jeśli algorytm wyszukiwarki Google, "Pingwin" znajdzie sztucznie wyglądające odnośniki, ukarze stronę docelową.

ANALIZA EFEKTÓW

Po odpowiednio wykonanych czynnościach pozycjonujących nie wolno spocząć na laurach! Inne sklepy też chcą być na szczycie wyszukiwarki Google. Należy na bieżąco monitorować słowa kluczowe i analizować dane z Google Analytics. Z nich dowiemy się, ile osób wchodzi na stronę i jak dużo czasu na niej spędza. Zobaczymy także, jakie efekty przynoszą nasze działania marketingowe oraz jaki jest stosunek odwiedzin strony do zrealizowanych zamówień. To wszystko pomoże nam ułożyć dalszą strategię działania i wskaże, w jakim kierunku powinniśmy zmierzać.

 

 

 


Pozycjonowanie sklepu internetowego to jedyna skuteczna reklama e-sklepu. Bądź numerem 1 w przeglądarce Google i zamień ilość odwiedzin strony na wyższą sprzedaż!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OPEN


2.10/00080/2017

RIS
OPEN

PIFS

P T

Oferta: firma numer 1 w pozycjonowaniu, firma pozycjonująca strony internetowe, firma pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe lodz, firmy pozycjonujące strony internetowe w lodzi, firmy pozycjonujące strony internetowe w polsce, firmy pozycjonujące strony internetowe warszawa, firmy pozycjonujące strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony www, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w lodzi, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca w polsce, jaka jest najlepsza firma pozycjonująca strony internatowe, lista firm pozycjonujących strony internetowe, lodz firma pozycjonująca strony www, najlepsza firma pozycjonerska w polsce, najlepsza firma pozycjonujaca strony internetowe w lodzi, najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w polsce, najlepsza firma pozycjonująca w łodzi, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe, najlepsza firma pozycjonujące strony internetowe w polsce, numer 1 w pozycjonowaniu, pomoc w przypadku filtrow, pozycjonowanie, pozycjonowanie lodz, pozycjonowanie seo lodz, pozycjonowanie serwisów www, pozycjonowanie serwisów www lodz, pozycjonowanie sklepu internetowego, pozycjonowanie sklepu internetowego lodz, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron cena lodz, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron lodz

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.